HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

PEHLİVAN TEK ADAY

PEHLİVAN TEK ADAY
Yeni sezonda 1.Amatör Kümede mücadele edecek olan Güngörenspor’da 28 Mayıs’ta yapılacak olan genel kurul öncesi kulüp başkanı Erol Pehlivan’ın yeniden aday olacağı bildirildi.

Pehlivan’ın yeni yönetimde değişik isimlere görev vereceği, eski yönetimin  de büyük ölçüde değişeceği elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.