HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mayıs 2016 Pazartesi

Öz Trabzonlular, Hamdi Yılmaz İle Yola Devam.

Öz Trabzonlular, Hamdi Yılmaz İle Yola Devam.
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubundan Bölgesel Amatör Lige yükselme başarısı gösteren Öz Trabzonlular, ara transfer döneminde Kuştepe Spor'dan kadrosuna kattığı ve penaltı atışlarındaki kurtarılşları ile takımını üst lige taşıyan Hamdi Yılmaz ile yeni sezon içinde el sıkıştı.


Hamdi Yılmaz Kimdir?
1984 doğumlu tecrübeli kalesi futbol hayatına 1999 yılında Karadenizspor’da başladı. İlk transferini 2002 yılında Albayrak Spor'a yaptı. Daha sonraları Büyük Çekmece Tepecik Spor AŞ  ve HAdımköy formalarını da giyen oyuncı 2008 yılında Beykoz 1908 AŞ'nin 100. yıl şampiyonluk kadrosunda yer aldı. Bu aynızaman da profesyonel iöza demek oldu onun için. 
Daha sonraları İstanbul'un bir çok gözde kulüplerinin kalelerini başarı ile korudu. Büyükçekmece Belediye, Galata, Silivrispor, İncirli, Yeniköy, Zara Ekinli ve Kuştepe'den sonra devre arasında yolu Öz Trabzonlular ile kesişti. Bu her iki taraf içinde başarıya giden yolun başlangıcı oldu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.