HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

Onların,Ortak sevdaları futbol.

Onların,Ortak sevdaları futbol.
Küçükçekmece ilçesinin Futbola gönül vermiş bazen üzülen bazen seninçleri ile mutluluklarını birlikte paylaşan futbol gönülleri Sefaköy Kartal sahasında bir arada yakaladık.

İstanbul Malatyaspor Kulüp Başkanı Turgut Öztürk,İstanbul Balkanspor Kulüp Başkanı Rıdvan Balkan,Çanakkalespor Altyapı hocası Mülazım Ark, İstanbul Malatyaspor Hocası Aytaç İçten, İstanbul Sinopspor Hocası Altay Onaran, Kaleci Hocası Murat Yılmaz ,Şenol Çavuş ve Özden Yıldırım Sefaköy Kartal sahasında bir arada bulduk.Ortak yanları futbol olunca eski anılar futbol sohbetleri doğrusu dinlemeye değerdi .

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.