HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

OĞUZHANSPOR, BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE


OĞUZHANSPOR, BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE
2016-2017 sezonunda Burdur’u Bölgesel Amatör Ligte temsil edecek takımı belirlemek için oynanan Oğuzhanspor Gölhisarspor maçı 2-0 Oğuzhansporun üstünlüğü ile tamamlandı.Taraftarların yoğun ilgi gösterdi karşılaşma saat 14’te Burdur Gazi Atatürk Stadında başladı.

41. dakikada Lungelo ve 90+4. dakikada A. Arda Usta’nın golleri ile maçı 2-0 kazanan Oğuzhanspor gelecek sezon için Bal biletine alan taraf olurken Gölhisarspor Burdur 1. Amatör Kümeye geriye döndü.

Maçın son düdüğü ile büyük bir sevinç yaşayan Oğuzhansporlu oyuncular sevinçlerini 90 dakika hiç susmadan takımını destekleyen Aşk-ı Bucak taraftar grubu ile paylaştı.

Maç sonunda statta Burdurun Ağası Her Zaman Bucak sloganı söylenirken saha içinde ve Tribünde ufak gerginlikler yaşandı.

Alınan bu galibiyet için takımımızı kutlar, Bölgesel Amatör Ligte başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.