HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mayıs 2016 Perşembe

Murat Kızılkaya İle CFS Bağcılar'ın Yolları Ayrıldı.

Murat Kızılkaya İle CFS Bağcılar'ın Yolları Ayrıldı.
Bu sezon A takım ve Genç takım olmak üzere CFS Bağcılar'ın teknik kadrosunda başarılı ,işler yapan ve alt yapıda da destek veren Murat Kızılkaya yönetimle karşılıklı olarak anlaşarak ayrıldığını açıkladı.

Yeni sezonda İFA Spor'da genç takımda teknik direktörlük görevini üstleneceğini söyleyen Kızılkaya ayrıca İFA Sporda kaleci antrenörlüğünü de üstlendiğini söyledi.
Kızılkaya" Sezon boyunca CFS Bağcılar'da gerek üst gruplarda gerekse altyapılarda güzel şeyler yaşadık. Bize sonunakadar destek olan Cemal Başkanıma çok teşekkür ediyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.