HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mayıs 2016 Pazartesi

Muhammed Akdeniz, Edirne Spor İle Anlaştı.

Muhammed Akdeniz, Edirne Spor İle Anlaştı.
Geçtiğimiz sezon Gebze Spor'un formasını giyen başarılı orta saha oyuncusu Muhammed Akdeniz yeni sezonda Edirne Spor ile anlaştı.
2015- 2016 sezonunda BAL 12. grupta mücadele eden Geze Spor'da ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çeken başarılı orta saha oyuncusu yeni sezonda Edirne Spor için ter dökecek.

Muhammed Deniz Kimdir?

1992 doğumlu genç oyuncu, 2006 yılında 14 yaşında Sakarya Tek Spor'da futbola başladı. Altyapılarada oynadığı futbolu çevrede ilgi ile izlenen oyuncu 18 yaşında BAL takımlarından Kocaali Spor'a transfer oldu. 
Her sezon transferin gözde isimlsrinden biri olan genç oyuncu sırası ile Kocaali Sahil Spor, İzmit Çenesuyu Plaj Yolu  Spor, 1957 Espiye Spor, Kocaelispor ve son 2 sezondur Gebze Spor forması ile yeşil sahalarda boy gösterdi. Her transfer döneminin konuşulan ve aranılan ismi oldu.
Yeni sezonda genç futbolcuya başarılı bir sezon geçirmesini diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.