HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Miniklerin futbol tutkusu

Miniklerin futbol tutkusu
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen 4. Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvası 3.Haftası haftası oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı.


Halkalı Etpa sahasında hafta içi 4 Grupta toplam 19 takımın mücadele verdiği 3.Hafta karşılaşmalarında Mini Minikler Futbol Turnuvası heyecanlı ve gollü maçlarla devam ediyor.


8 Karşılaşmanın oynandığı 3.Haftasında Atakent 2015,Yeşilova Esnafspor 70, İstanbul Trabzonspor,Sultanmuratspor 50 farklı skorlarla mağlup etmeyi başardı.


1.Grupta Galatasaray,İstanbul Trabzonspor, 2.Grupta İstanbul Sinopspor, 3.grupta Sultangücü, 4.Grupta Atakent 2015 ve Esenler Atletik takımları grup liderliklerini paylaştılar.


Minik futbolcuların sahada verdikleri mücadele, maçı izlemeye gelen seyirciler tarafından büyük alkış aldı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.