HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

MİLLİ ATICILARIMIZ DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ


MİLLİ ATICILARIMIZ DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
Milli Atıcılar Gençler Dünya Kupası’nda takım halinde dünya üçüncüsü oldu.
ISSF (Uluslararası Atıcılık Federasyonu) tarafından Gençler Dünya Kupası müsabakaları Almanya’nın Suhl kentinde devam ediyor.


Ülkemizi genç bayanlarda temsil eden Nur Banu Özpak 65 puan, İzel Aydın 62 puan ve Deniz Üstündağ 61 puanlık atış yaptı. Milli takımımız skeet disiplininde toplamda elde ettikleri 188 puanla dünya üçüncüsü oldu.

Almanya’nın Suhl kentinde devam eden Gençler Dünya Kupası müsabakaları 6 Mayıs Cuma günü yapılacak atışların ardından sona erecek.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.