HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mayıs 2016 Salı

MERHUM VEZİR BALCIOĞLU TENİS TURNUVASI SONA ERDİ

MERHUM VEZİR BALCIOĞLU TENİS TURNUVASI SONA ERDİ
Vezir Balcıoğlu 19 Mayıs Gençlik ve Spor Tenis Turnuvası sonuçlandı.
Geçtiğimiz ay hayata gözlerini yuman eski Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz merhum Vezir Balcıoğlu anısına düzenlenen Tenis Turnuvası 19 Mayıs Gençlik ve Spor Tenis Turnuvası 11-15 Mayıs tarihleri arasında yapıldı.

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tenis Kortlarında yapılan Vezir Balcıoğlu 19 Mayıs Gençlik ve Spor Tenis Turnuvasında dereceye giren sporcuların ödüllerini İl Müdürümüz Ömer Ersöz, Şube Müdürlerimiz Ali Kanber ve Mustafa Koç, Tenis İl Temsilcisi Ulaş Coşgun ve Veteran Milli Tenisçimiz İsmail Serim takdim etti.
13-35 yaş bayanlarda;
1.Esila Kahraman, 2.Aslıhan Pektaş, 3.İrem Güven, 4.Yağmur Elif Uluer oldu.
35+ yaş bayanlarda; 
1.Zeliha Çelik, 2. Hatice Yeşilgül, 3.Elif Güven, 4.Özge Demirtaş oldu. 
13-35 yaş erkeklerde;
1.Ali Saçıkara, 2.Mertcan Mermer, 3.Ozan Demir, 4.Kazım Koca oldu.
35+ erkeklerde; 
1.Faik Yıldırım, 2.Hakan Sözen, 3.Ramazan Harmankaya, 4.Ali Demir oldu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.