HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2016 Cumartesi

MARAŞ'DA FİNALİN ADI ;Akdeniz Belediyespor - Amed Sportif AŞ

MARAŞ'DA FİNALİN ADI ;Akdeniz Belediyespor - Amed Sportif AŞ
U14 Türkiye Şampiyonası Kahraman Maraş grubunda finale adını yazdıran takımlar belli oldu. Mersin Temsilcisi Akdeniz Belediyespor'dan sonra ikinci finalist de belli oldu. 
Hatay temsilcisi Karaağaç karşısında ilk mçta 1-1 lik galibyetle ayrılan Amed Sportif faaliyetle Aş, ikinci maçında Kayseri Kocasinan Spor'u 2-0 lık galibiyetle geçerek adını finale yazdırdı.
Final müsabakası yarın (29 mayıs pazar) Saat:10.00'da Batı Parka Stadı'nda oynanacak. Final müsabakasından galibiyetle ayrılan takım adını Türkiye'de son 4 takım arasına yazdırmış olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.