HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2016 Salı

Maltepe Karması 3 puanla tanıştı.

Maltepe Karması 3 puanla tanıştı.
İASKF'nun İlçeler arasında düzenlediği U14 karması müsabakalarının 3. haftasında karşılaştığı lider Sultangazi Karması karşısında tek golle 3 puana ulaşmayı başardı.

Lige Gaziosmanpaşa karşılaşmasında aldığı beraberlik ile başlayan Maltepe karması, lider Sultangazi ile Paşabahçe Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın sonunda sahadan Efe Akyürek'in golü ile 1-0 galip ayrılan Maltepe Karması 2 maçta topladığı 4 puanla üst sıralarda yer aldı. Sultangazi bu mağlubiyetle liderlik koltuğunu GOP Karmasına terk etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.