HAZIRLIK MAÇLARI

5 Mayıs 2016 Perşembe

Lider Tatilden Döndü.


Lider Tatilden Döndü.
Geçtiğimiz haftayı rakipleri Öz Esatpaşa ligden çekildiği için hükmen galip olarak kapatan ve takım halinde Antalya Kremlin otelde tatil yapan Pendik Kaynarca Spor, maç sonuçları geldiğinde çifte bayram yaşamıştı. Lİder Sancaktepe ile üçüncü sırda yer alan Anadolu Kartalları arasındaki müsabaka beraberlik ile sonuçlanınca Pendik Kaynarca liderlik koltuğuna oturmuştu.


Haftaya lider olarak giren Pendik temsilcisi, bu durumun seon sonuna kadar değişmeden bu şekilde devam etmesini istiyor. Hafta sonu ligin alt sıralarında yer alan Örnek Spor'u Kaynarca Stadı'nda konuk edecek olan Pendik Kaynarca teknik sorumlusu Dursun Pehlivan tüm rakiplerini ciddiye aldıklarını, rakiplerinin sıralamadaki yerlerini önemsemediklerini dile getirdi. Maçlar oynanmadan kazanılmıyor diyerek futbolcularını uyardı. Futbolcular yorucu olmasına rağmen eğlenceli geçen antrenman sonrasında dağıldılar.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.