HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2016 Çarşamba

LİDER İSTANBUL SAHİLSPOR’A, ARTUKBEY FRENİ

LİDER İSTANBUL SAHİLSPOR’A, ARTUKBEY FRENİ
İstanbul 2. Amatör Lig 14. Grupta en yakın rakibi Artukbey İÖ. ağırlayan İstanbul Sahilspor yenilmesine rağmen liderliğini korudu.Kartal Bulvar Stadında oynanan maçı Süleyman Özdemir, İzzet Erol, Furkan Olcaş hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Cemal Sivrikaya üstlendi. Maça Artukbey’in vuruşu ile başlanırken her iki takımda ilk yarı boyunca rakip kalede etkili olacak pozisyon bulamadı. İlk yarıda gol sesi çıkmayınca takımlar soyunma odasına 0 – 0 beraberlikle gittiler. 


İkinci yarı İstanbul Sahilspor kaptanı Kıvanç Örsvuran’ın vuruşu ile başladı. Maçın 50. dakikasında Artukbey atağında Ferhat Şenses düzgün bir vuruşla topu İstanbul Sahilspor fileleri ile buluşturunca takımını 1 – 0 öne geçirdi. 
Golün ardından rakip kalede gol arayan İstanbul Sahilspor yaptığı değişikliklere rağmen gol bulmakta zorlanınca sahadan mağlup ayrıldı. Alınan yenilgiye rağmen grupta liderliğini koruyan İstanbul Sahilspor en yakın rakibi Artukbey İÖ ile puan farkı 2 ye indi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.