HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

Leventspor, U19'lar Emin Adımlarla İlerliyor

Leventspor, U19'lar Emin Adımlarla İlerliyor
İstanbul U19/2. Ligi 13. Grup'ta Leventspor sahasında konuk ettiği Yeşilköyspor'u ilk yarısı 1-1 sona eren maçta 3-2 galip gelmeyi başardı ve puanını 19'a yükselterek şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerledi.


Beşiktaş Belediyesi Çilekli Stadı'nda oynanan karşılaşmanın 4. dakikasında ceza sahası içerisinde muhteşem bir rövaşata vuruşu yapan Mücahit Leventspor'u 1-0 öne geçirdi. 10. dakikada savunmanın arkasına atılan topta Hüseyin Doğa'nın vuruşu ağlara gitti.1-1 İlk yarı karşılıklı gollerle sona erdi. İkinci yarıda 65. dakikada Ata'nın golü ile kırmızı siyahlılar maçta yeniden öne geçti. 80. dakikada Yeşilköysporlu Barış topu kendi kalesine gönderdi ve fark 2'ye çıktı. 88. dakikada Yeşilköyspor'un kazandığı penaltı atışını Hüseyin Doğa gole çevirdi ve maç 3-2 sona erdi.

Leventspor bu galibiyetle puanını 19'a yükseltirken şampiyonluk yolunda yürüyüşünü sürdürdü.


STAT: Beşiktaş Bld. Çilekli
HAKEMLER: Burhan Sarıca, Batuhan Kavlak, Sergen Kahraman Çotak
LEVENTSPOR: Batuhan, Samet, Harun, Emre, Azat, Çetin, Ata, Barış, Aybars, Mücahit
YEŞİLKÖYSPOR: Ahmet, Barış, Enes, Gökhan, Ferhat, Hüseyin Doğa, Ümit, Erkan, Ahmet, Furkan, İsmet
GOLLER: Dk.4 Mücahit, Dk.65 Ata, Dk.80 Barış(kendi kalesine) / Dk.10 ve 88 penaltıdan Hüseyin Doğa 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.