HAZIRLIK MAÇLARI

9 Mayıs 2016 Pazartesi

KÜÇÜKÇEKMECE, ZİRVEDE TEK BAŞINA


KÜÇÜKÇEKMECE, ZİRVEDE TEK BAŞINA
U19 2. Lig 5. Grupta lider Küçükçekmece Spor, Göktürk deplasmanında en yakın takipçilerinden İTÜ ile karşılaştı. Ligdeki tek beraberliğini ilk maçta İTÜ karşısında alan Küçükçekmece, bu maçın rövanşında sahadan galip ayrılmak istiyordu.

İlk yarısı golsüz biten karşılaşmanın , ikinci yarısında Küçükçekmece rüzgarı esti. İkinci yarıya hızlı başlayan Küçükçekmece, 55 ve 75. dakikalarda Ahmet Kurşun, 60 ve 90. dakikalarda Yusuf'un golleri ile sahadan 4-0 lık galibiyetle ayrıldı. 
İTÜ'yü bu sonuçla şampiyonluk yarışında zor duruma sokan Küçükçekmece, ikinci sırada eyr alan Şirintepe'nin, GOP Barbaros karşısında kaybetmesi ile zirvede tek başına kaldı.


Müsabaka sonrası karşılaşmayı izlemeye gelen Küçükçekmece Spor'lu yöneticiler Göktürk'te sporcuları yemeğe götürerek ödüllendirdiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.