HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mayıs 2016 Salı

Küçükçekmece Veteranlar’da finale kalanlar netleşiyor.


Küçükçekmece Veteranlar’da finale kalanlar netleşiyor.
Küçükçekmece Belediye Başkanlığı ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen 6. Veteranlar ligi 9.Haftası oynan maçlarla tamamlandı.

Küçükçekmece Kemal Aktaş Sahasında Hafta sonları gece oynan maçları oldukça çekişmeli ve zevkli karşılaşmalara sahne oluyor. Moral ve motivasyonunun yükseltilmesi ve dayanışma, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğe vesile olması yönünde yapılan Mustafa Sezer 6.Veteranlar ligi 9.hafta 1 maç dışında oynan 5 maçla tamamladı.9.Haftanın en önemli maçı olan lider Kanarya Azimspor ile Yeni Ufukspor takımları arasında oynandı. Son derece çekişmeli ancak centilmence, fairplay ruhuna yakışır, gerçek anlamda dostluğun en güzel örneğinin sergilendiği bir ortamda her iki takımda karşılıklı atılan gollerle sahadan 3-3 beraberlikle ayrılarak puanları paylaştılar.

Veteranlar ligi 9.Haftası sonunda puan durumu şöyle

1.Kanarya Azimspor 25

2.İstanbul Demirspor21

3.Esenler Tokatspor19

4. Kanaryaspor 18

5.İstanbul Trabzonspor16 Maç eksiliği var.

6.Yeni Ufukspor16 Maç eksiliği var.

7.Cennet Barbarosspor15 Maç eksiliği var.

8.Avcılar Belediyespor6 Maç eksiliği var.

9. Gültepe Özgençlikspor6

10.Gedikpaşaspor6

11.Beylikgücüspor6

12.Avcılar Cihangirspor0

Veteranlar ligi 9.Haftası sonunda İstanbul Demirspor –Avcılar Cihangirspor7-1,
İstanbul Trabzonspor, Gültepe Özgençlikspor 'u 7-1 skorlarla mağlup etti. Beylikgücüspor Gedikpaşaspor’u 4-3 yenerek ikinci galibiyetliğini alırken Avcılar Cihangirspor ise 9.Hafta da puan alamayarak puansız kapatmış oldu.

9.Hafta sonunda oynan maç sonuçları şöyle

İstanbul DemirsporAvcılar Cihangir7-1

BeylikgücüsporGedikpaşaspor4-3

Kanarya AzimsporYeni Ufukspor3-3

Gültepe Özgençliksporİstanbul Trabzonspor1-7

Cennet BarbarossporEsenler Tokatspor2-5

Avcılar BelediyesporKanaryaspor 4.05.2016 Çarşamba günü Saat:21.30 da oynanacak

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.