HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

KÜÇÜKÇEKMECE, HEM RÖVANŞI, HEM DE NAMAĞLUP ÜNVANINI ALDI.

KÜÇÜKÇEKMECE, HEM RÖVANŞI, HEM DE NAMAĞLUP ÜNVANINI ALDI.
İstanbul U13 ligi 16. grubun yenilgisiz takımı Ayazağa Spor, Küçük Çekmece deplasmanında bu ünvanını kaybetti.


Ligin ilk yarısında iki takım Ayazağa'da karşı karşıya gelmiş ve gol duellosu şeklinde geçn müsabakadan ev sahibi Ayazağa Spor 4-3 galibiyetle ayrılmayı başarmıştı. İstanbul iyi altyapılara sahip iki takımının Küçükçekmece Stadı'nda ki rövanş müsabakasında bu sefer Küçükçekmece sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak hem rövanşı aldı, hem de Ayazağa Spor'un yenilmezlik ünvanına son verdi. 
Küçükçekmece Spor'a galibiyeti getiren goller 45. dakika da Ömer, 50. dakika da Kadir'den geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.