HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

KÜÇÜKÇEKMECE HEM MAÇI, HEM LİDERLİĞİ ALDI.


KÜÇÜKÇEKMECE HEM MAÇI, HEM LİDERLİĞİ ALDI.
İstanbul U19 2. lig 5. grunum iki flaş ekibi Küçükçekmece ile Şirintepe Küçükçekmece Metin Oktay Stadı'nda karşı karşıya geldiler. Celal Özağdaş, İlker Yeşil, Oğuzcan Duran hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmadan Küçükçekmece sevinerek ayrılan taraf oldu.

U19 2. lig 5. grubun iki yenilgisiz ekibinin mücadelesi izleyenlere bol gol izletmesinin yanında son derece çekişmeli geçen mücadelesi ile de akıllarda kalacak bir maç oldu.
Karşılaşmanın sonunda sahadan 5-0 gibi net bir skorla ayrılmayı başaran Küçükçekmece Şirintepe'nin elinden liderliği de almış oldu.
Karşılaşmanın golleri  Sefa 20', Batuhan 30', Selami 50', Alper 65 ve 70'
KÜÇÜKÇEKMECE : 5 - ŞİRİNTEPE : 0


Karşılaşma sonrasında açıklama yapan Küçükçekmece Teknik Direktörü Harun Özkan "Şirintepe spor Kulübü'nü kutluyorum. Son derece iyi bir müsabaka oldu. MAçın sonucuna bakarak kimse aldanmasın. biz pozisyonları attık, onlar kaçırdı. Şirintepe hem iyi, hem de seviyeli ve efendi bir takım. İlk yarı 2-0 önde kapattık. İkinci yarı üzerimize geleceklerini biliyorduk. Bekledik ve kontra toplarla farkı bulduk. Ancak maç bittiğinde skor tabelası baktığımızda açık söylüyorum, maçın hakkı skora yansımamıştı. İki takım oyuncuları da son dakikaya kadar tempolu bir futbol oynadı. Bu takım 2. lige yakışmıyor, biz buradan çıkmak istiyoruz. İnşallah el ele çıkarız." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.