HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Küçükçekmece 19 Mayıs Fair Play turnuvası son 8 takım belli oldu.

Küçükçekmece 19 Mayıs Fair Play turnuvası son 8 takım belli oldu.
19 Mayıs Atatütk'ü anma Gençlik ve spor bayramı kapsamında Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından 19 Mayıs Fair Play Gençlik Futbol Turnuvasında son 8 takım belli oldu.


Turnuvayla Küçükçekmece'deki gençler arasında kardeşliğin pekiştirilmesini hedeflediklerini söyleyen Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Küçükçekmece Belediyesi olarak ilçe sınırlarımız içindeki futbol kulüpleri arasında turnuvamız Fair Play içinde geçen mücadelenin sonunda kazan Küçükçekmece gençliği olsun Fair Play tadında sağlıklı, mutlu ve kardeşçe
yaşayan insanların ilçesi olacak felsefesine uygun olarak tamamlayacağız. Bu organizasyonun kardeşliği, arkadaşlığı pekiştirmenin yanı sıra sağlıklı yaşama da katkı koyacağına inanıyorum katılan tüm kulüplerimizi tebrik ediyorum ” dedi.


İstanbul Trabzonspor tesislerinde İstanbul Sinopspor ile Yeşilova Esnafspor takımları arasında yapılan açılış maçı ile başlayan 19 Mayıs Fair Play turnuvasında 32 takım bir birlerini elemek için kıyasıya mücadele verdiler verilen mücadele sonunda 16 takım duru atlayan takımlar oldu.


16 Mayıs Pazartesi günü 16 takım gün boyu süren maçlar sonu da İFAspor, Halkalıspor,İstanbul Trabzonspor,S.Çeşme Birlikspor,İstanbul Demirspor, İkitellispor, Boğalar İstanbulspor, İstanbulspor son 8 takım adını yazdıran takımlar oldu.


Küçükçekmece 19 Mayıs Fair Play turnuvasında 1.2.3.4 ve Fair Play takımına son 8 takım içerisinden seçilerek çeşitli hediyeler verilecektir. En iyi taraftar grubunun kulübüne de ödül verilecektir. Futbol Turnuvası ödül töreni 19 Mayıs 2016 Perşembe günü turnuvadan hemen sonra “Halkalı Meydanında” gerçekleşecektir.

HABER: Yılmaz AKTEPE
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.