HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Küçük Çekmece Kulüpler Birliği'nden U14 İlçe Karmalarına İlişkin Açıklama Geldi.


Küçük Çekmece Kulüpler Birliği'nden U14 İlçe Karmalarına İlişkin Açıklama Geldi.
İASKF'nun organizasyonu olarak gerçekleşen U14 ilçe karmaları müsabakaları dün itibarı ile başladı. İlçelerinde kulüpler birliği bulunan tüm ilçelerin katılım gösterdiği U14 İlçe karmaları ligine Küçük Çekmece ilçe karmasının katılmaması hem kendi ilçesinde hem de diğer ilçeler arasında son ana kadar tartışma yaratmıştı. Küçük Çekmece Kulüpler Birliği bu konuya ilişkin bir basın açıklaması yayınladı. Küçük Çekmece Kulüpler Birliğinden yapılan basın açıklamasında
"Spor Kamuoyuna Duyurulur.

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği yönetim kurulu imzalı yazılı bir Basın açıklaması yapmıştır.

İstanbul Amatörspor Kulüpleri Federasyonu U14 İlçeler Arası Futbol Karmalarına neden katılmadığımızı sizlerle paylaşma gereği duymuş bulunmaktayız. Söz konusu kurumdan Kulüpler Birliğimize yazılı veya sözlü bir davet gelmediğinden katılım gerçekleşmemiştir.

2012 Yılında İstanbul Amatörspor Kulüpleri Genel Başkan Yardımcısı olan Başkanımız Seymen Gençtürk tarafından projelendirilen ilçeler arası U14 Karmaları İstanbul için doğru bir projedir.

Ancak ilçemizi davet ettirilmemesini özellikle Planlayan Federasyon Başkanı Ali Düşmez ve Atanmış il Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür 'dür Küçükçekmece ilçesinde bir kaos yaratabilmenin hesapları içinde olup Türk Futboluna maalesef nifak ve fesatlığı sokmanın peşindeler.

Otuz dört futbol takımının üye olduğu birliğimizden dört futbol takımı bilgimiz dışında bir karma oluşturarak ilçemizi sözüm ona temsil etmek istemişlerdir. Bir kaç kulüp Ali düşmez tarafından Bu karmalara oyuncu vermezseniz tehdit edildiklerini tarafımıza bildirmişlerdir.

Söz konusu yukarıda ismi geçen İstanbul futbolunu yönetmeye çalışan arkadaşların tek korkusu İstanbul'un En başarılı Kulüpler birliği Başkanı ve Spor Adamı olan Başkanımız Seymen Gençtürk'ün 2017 yılı Haziran ayında yapılacak olan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimlerinde aday olma korkularıdır.

Şimdi sormamız gereken 2014 yılında göreve geldiniz.Bu güne kadar yaş gruplarında kura çekip kulüp Başkan'larına yalandan başka bir sözü olmayanlara sözümüz şudur ki kirli ellerinizi Küçükçekmece ilçesinden Çekiniz.
Sonuna kadar Kulüpler birliği Başkanımızın destekçisiyiz.

Yönetim Kurulu" denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.