HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Kartal Bulvar'da İç Transferde İmzalar Arka Arkaya Geliyor.

Kartal Bulvar'da İç Transferde İmzalar Arka Arkaya Geliyor.
Yeni Sezonda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Kartal temsilcisi Bulvar Spor'da dış transferde varılan anlaşmaların yanı sıra iç transferde de firesiz devam ediyor.


İç transferde nerede ise firesiz devam eden Kartal temsilcisi Bulvar Spor, 2 sezondur kadrosunda yer alan Ceyhun Erceylan ile yeni sezon içinde anlaşma sağladı.
Ceyhun Erceylan Kartal Bulvar Spor'un Bölgesel Amatör lig için Güngören Belediye Spor ile oynadığı play out maçında takımının Bölgesel Amatör lige çıkmasını da sağlayan gole imza atmıştı.

Ceyhun Erceylan'ın daha önce oynadığı takımlar ise şöyle

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.