HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Küme U-19 Liginde ikinci hafta müsabakaları oynandı.


Karadeniz Ereğli 2. Amatör Küme U-19 Liginde ikinci hafta müsabakaları oynandı.
Oynanan müsabakalarda Zonguldak Ereğli Spor – Akınspor karşılaşması ise maçın başından itibaren Zonguldak Ereğlispor'un üstünlüğüyle geçti. Maçın 3.dakikasında Zonguldak Ereğlispor Muhsin ile penaltı atışından yararlanamadı. Maçın 43.dakikasında Zonguldak Ereğlispor aradığı golü Eren Erbay ile buldu. İlk yarı bu skorla tamamlandı. 


İkinci yarıya da hızlı başlayan Zonguldak Ereğlispor bulduğu fırsatları değerlendiremeyince Akınspor maçın 57.dakikasında bulduğu serbest vuruşu Enes in şık  vuruşuyla fileleri havalandırdı. Golden sonra Zonguldak Ereğlispor baskıyı arttırdı. Zonguldak Ereğlispor Durmuş'un şık golüyle skor üstünlüğünü tekrar eline geçirdi.

Maçın 82.dakikasında ise oyuna sonradan dahil olan Zonguldak Ereğlispor dan Doğukan üst üste çalımlarla ceza alanı içine girdi ve Akınspor filelerine 3.golü kaydetti.


Alınan bu galibiyet ille  Zonguldak Ereğlispor 4. maçından da galibiyetle ayrıldı Akınspor ise 3. maçında 3 puanda kalmış oldu. 

Lige damga vuran Zonguldak Ereğlispor futbolcuları oynadıkları oyunla göz doldurup herkesin takdirini topladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.