HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

KARACAKÖY YARIŞTAN KOPMADIĞINI GÖSTERDİ

KARACAKÖY YARIŞTAN KOPMADIĞINI GÖSTERDİ
KARACAKÖY : 3 - ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ : 0
2. Amatör ligde geçtiğimiz haftadan bu yana artık telafisi olmayan müsabakalar oynanmaya başladı. Liglerde 2. yarının başlaması ile birlikte üst sıralarda yer alan takımlar yavaş yavaş şekillenirken, 1. grup neredeyse cadı kazanı gibi.
Her takımın birbirlerine karşı galip gelebileceği ve her zaman puan durumu ve sıralamanın değişebileceği grupta Karacaköy bugün aldığı galibiyetle adeta yeniden can buldu.
Bugün lider Öz Örencik Spor'u Karacaköy Sahasında konuk eden Karacaköy Belediye, Karşılaşmadan 3-0 lık net skorla ayrılarak, şampiyonluk yarışından kopmadığını gösterdi.
İlk yarısını 25. dakika da Soner arık'ın golü ile 1-0 önde kapatan Karacaköy, ikinci yarıda da güzel oyununu 70. dakika da Volkan'ın penaltı ve 82. dakika da Nazım golleri ile süsleyerek 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.