HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Kağıthane İncirli Deplasmanında Kolay Kazandı.

Kağıthane İncirli Deplasmanında Kolay Kazandı.
U19 2. lig 17. grupta yoluna kayıpsız devam eden Kağıthane Spor, bugün Bakırköy 1. nolu sahada konuk olduğu İncirli Spor karşısında zorlanmadan kazandı.

İkinci yarının ilk karşılaşmasında İncirli Spor'a konuk olan Kağıthane Spor ilk maçta tek farklı galibiyetle ğeötiği rakibini, bu sefer 2-0 ile geçerek puanını 19'a çıkarttı. 
Kağıthane spora galibiyeti getiren goller 30. dakika da İhsan ve 47. dakika da Mücahit'ten geldi.
İNCİRLİ : 0 - KAĞITHANE : 2
Kağıthane bu galibiyetle puanını 19'a çıkarırken, rakipleri ile arasındaki puan farkını da korudu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.