HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

Kağıthane Derbisi, KAĞITHANE SPOR'UN


Kağıthane Derbisi, KAĞITHANE SPOR'UN
U19 2. ligin 17 grubunu yenilgisiz lideri Kağıthane Spor bugün de seriyi bozmadı. Nurtepe Stadı'nda grubun bir diğer Kağıthne temsilcisi Nurtepe Spor'a konuk olan Kağıthane Spor gençleri sahadan 3-1 lik galibiyetle ayrılmayı başardı.

Kağıthane Spor'un golleri 20. dakika da Doğukan, 65. dakika da İhsan ve son dakika da Ercüment'ten geldi.Kağıthane Spor'un tecrübeli Teknik Direktörü Orhan Pekkoç "Alınan galibiyetten tabii ki memnunum. Şampiyonluk yolunu sahada aldığınız 3 puanlar belirliyor. Genç oyuncularımın bugüne kadar performanslarını her zaman takdir ettim. Ancak bugün oynadığımız maçta ilk yarı çok vasat bir oyun ortaya koydular. Bunu Maçın sabah çok erken saatte oynanmasına bağlamak istiyorum. İkinci yarı gerçek Kağıthane Spor gibi oynayarak hem maçı kazandılar, hem de ilk yarıdaki performanslarını hafızalarımızdan sildiler. Oyuncularımı tekrar kutluyorum. Hedefimiz Şampiyonluk, hedefe doğru gidiyoruz." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.