HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mayıs 2016 Çarşamba

Kadınlar 3. Lig Play-off 2. aşama kuraları çekildi


Kadınlar 3. Lig Play-off 2. aşama kuraları çekildi
Kadınlar 3. Lig Play-off 2. tur eşleşmeleri internetten canlı yayınlanan kura çekimi sonunda belirlendi. Tek maç eleme usulünde oynanacak maçlar sonunda kazanan takımlar yarı finale kalarak doğrudan 2016-17 sezonunda Kadınlar 2. Ligi'nde oynama hakkı kazanacak. 

Play-off 2. tur aşaması müsabakaları sonucunda yarı finale kalamayan takımlar aralarında kura usulüyle eşleşerek tek maç eleme usulüne göre karşılaşacaklar. Bu maçları kazanan takımlar kura usulü ile Kadınlar 2. Ligi'ni 9. ve 10. sırada bitiren takımlarla tek maç eleme usulünde yükselme müsabakası oynayacak.

08.05.2016
13:00 DENİZLİ HANBAT - MARAŞGÜCÜ (KIRŞEHİR/ AHİ STADI)
16:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER SPOR - KOCAELİ HARB-İŞ (KIRŞEHİR /AHİ STADI)
15:00 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR - KONYA İDMANYURDRU SPOR (KÜTAHYA /DPÜ GERMİYAN KAMPÜS SAHASI)
18:00 AKDENİZ NURÇELİK SPOR - FATİH VATAN SPOR (İSTANBUL/BEŞİKTAŞ BLD. ÇİLEKLİ SAHASI
)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.