HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

Kadıköy'mü ! Tabii ki Finaldeler.

Kadıköy'mü ! Tabii ki Finaldeler.
Türkiye Şampiyonasında bir klasik haline gelen Samsun temsilcisi Kadıköy Spor,  U19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarında Kastamonu ilinde grubunda şampiyon olarak finale kaldı.

Grup maçlarının ilkinde Kilimli Belediye Spor karşısında 5-1 lik galibiyetle ayrılan Samsun Kadıköy, ikinci müsabakasında Bartın Kozcağız Belediye Spor'a karşıda farklı bir skorla sahadan ayrıldı. Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Kadıköy Spor'lu futbolcular. Fırat  (2), Oğuzhan ve Faruk'un golleri ile Kozcağız Belediye Spor'u 4-1 mağlup ederek finale adlarını yazdırdılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.