HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mayıs 2016 Cuma

Kadıköy Spor'dan 5'i 1 yerde.


Kadıköy Spor'dan 5'i 1 yerde.
U19 Türkiye Şampiyonaso 1. kademe müsabakalrı için Kastamonu'da bulunan Samsun ilinin başarılı temsilcisi Kadıköy Spor, bugün Hasan Doğan Spor tesislerinde Zonguldak temsilcisi Kilimli Belediye Spor ile karşı karşıya geldi.

Kilimli Belediye Spor

U19 Türkiye Şampiyonası ilk maçında Kadıköy Spor ile Kilimli Belediyespor Kastamonu Hasan Doğan Spor Sahası'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşma da Kilimli Belediyespor karşısında 1-0 geri düşen Samsun temsilcisi, ilk yarı bitmeden Fırat'ın golü ile beraberliği sağlamayı başardı.
İkinci yarı sahada adeta Kadıköy rüzgarı esti. İkinci yarıya etkili başlayan Samsun Kadıköy Kilimli Belediye Spor ağlarına 4 gol göndermeyi başararak sahadan 5-1 gibi net bir skorla ayrılmayı başardı.
Karşılaşmada Sansun Kadıköy'ün gollerini Fırat, Onur, Oğuzhan Çavuş (2) ve Burak Satılmış katdetti.
İlk gün maçından 3 puanla ayrılmayı başaran Samsun Kadıköy Spor yarını maç yapmadan geçirecek. Cumartesi günü Saat : 14.00'de Kozcağız Spor'la karşılaşacak. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.