HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

İstiklal Marşı okunurken protokole sırtlarını döndüler


İstiklal Marşı okunurken protokole sırtlarını döndüler
Amasya’da oynanan Bölgesel Amatör Ligi'ne yükselme maçında Merzifonsporlu futbolcular seremonide İstiklal Marşı okunurken protokol tribününe arkalarını döndü. Futbolcular, Türk bayrağının karşı tarafta olması nedeniyle İstiklal Marşı okunurken o tarafa döndüklerini söyledi.Amasya'da Bölgesel Amatör Ligi'ne yükselme mücadelesi veren Yeni Amasyaspor-Merzifonspor karşı karşıya geldi.
Maç öncesi seremonide İstiklal Marşı okunurken, Merzifonsporlu 8 futbolcu protokol tribününe sırtını döndü.
12 Haziran Şehir Stadı'ndaki karşılaşma öncesinde ortaya çıkan bu tablo herkesi şaşırttı.


2-0 Yeni Amasyaspor üstünlüğü ile sona eren karşılaşma sonunda protokole sırtını dönen Merzifonsporlu futbolculardan Cemal Özsüngü, "İstiklal Marşı okunurken, Türk bayrağı karşı tribününde olduğu için o tarafa döndük. Bayrağa saygımızdan o tarafa döndük. Herhangi bir art niyet düşünülerek yapılmış bir durum değil” diye konuştu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.