HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

İstanbul Üniversitesi Futsal Kulüp Takımı 8’li Finallerde


İstanbul Üniversitesi Futsal Kulüp Takımı 8’li Finallerde
İstanbul Üniversitesi Futsal kulüp takımı oynadığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik alarak grup lideri olarak tamamladı ve 8’li Finallere katılmaya hak kazandı.

TFF Futsal Liginde mücadele eden ve son 2 sezonun şampiyonu olan İstanbul Üniversitesi Futsal kulüp takımı 2015-2016 sezonu kapsamında oynayan 1.Kademe müsabakalarında Konya’nın ev sahipliğinde Osmanlıspor (Ankara), Kayseri Şeker, İzmir G.Bahçe Spor ve Kars İl Özel İdare takımlarıyla mücadele etti. Oynadığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik alan takımımız grup lideri olarak 8’li Finallere katılmaya hak kazandı.

25-29 Mayıs tarihlerinde oynanacak Finallerin ardından şampiyon olan takım ülkemizi UEFA şampiyonlar liginde temsil edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.