HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

İstanbul Trabzonspor kulübünden büyük vefa örneği.

İstanbul Trabzonspor kulübünden büyük vefa örneği.
Küçükçekmece Belediyesi ve Amatör Spor Kulüpleri, Mustafa Sezer Veteranlar Liginde alacakları ödülü Mustafa Sezer'ın ailesine vereceklerini açıkladılar.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Takım Kaptanı Adnan Baytar Mustafa ağabeyimiz bu turnuvaların ve amatör liglerin kahrını çok çekti, hepimizin üzerinde emeği var. O bizler için bir değerdi elim bir kaza sonucu beş ay önce aramızdan ayrıldı Allah tekrar ağabeyimize rahmet eylesin.

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Meclis kararıyla ödül niteliğinde bu turnuvaya yapacağı nakti yardım varmış. Bizde dereceye girmemiz halinde tüm arkadaşlar olarak karar verdik, alınacak olan ödülü Mustafa Sezer ağabeyimizin ailesine vererek onların yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.