HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

İstanbul Trabzonspor çok farklı 11-3

İstanbul Trabzonspor çok farklı 11-3
İstanbul 2.Amatör Lig 9.Grupta lider İstanbul Trabzonspor ,İzzetpaşaspor takımını 11-3 gibi farklı skorla mağlup ederek liderliğini sürdürdü.

Küçükçekmece İFAspor sahasında ligin 14.Haftasında İstanbul Trabzonspor, İzzetpaşaspor takımları karşı karşıya geldiler.


Sahaya mutlak galibiyet için çıkan Lider İstanbul Trabzonspor karşılaşma boyunca üstün futbol oynayan Bordo Mavili takım her iki yarıda attığı gollerle İzzetpaşaspor takımını 11-3 farklı skorla mağlup ederek üç puanı alırken liderliğinde sürdürdü.

Ligin 14.Haftasında kendi saha ve seyircisi önünde İzzetpaşaspor takımını 11-3 yenen İstanbul Trabzonspor takımı en yakın takipçisi 35 puanlı Etilerspor'un 1 puan farkla 36 puanla liderliğini devam ettirirken şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmanın sevincini yaşadılar.

HABER:Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.