HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

İSTANBUL BAFRASPOR GENÇ ANTRENÖR GÖKHAN DEMİR'E EMANET

İSTANBUL BAFRASPOR GENÇ ANTRENÖR GÖKHAN DEMİR'E EMANET
Samsun İlinin İstanbul'da tek Futbol ekibi olan ve geçtiğimiz sezon Tarihinde ilk kez Süper Amatör Kümeye yükselme başarısı gösteren bünyesinde 400 Futbolcusu ile 9 Kategoride mücadele eden İstanbul Bafraspor'da Süper Amatör Kümede Antrenör Gökhan Demir ile anlaştı .

Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Baframızın yetişdirdiği uzun yıllar İstanbul Spor'da Futbolculuk yapan ve yardımcı Antrenörlük yapan Gökhan Demir kişisel olarak kendisini kırmayıp çok ünlü Kulüplere İmza atmayıp bu yıl İstanbul Bafraspor'da top koşturmak isteyen 13 Futbolcu ile ön anlaşma yaptı sıra imzaya kaldı bir kaç gün sonra imza törenine hazırlık yapan İstanbul Bafraspor Kulübü hareketli günlere hazırlanıyor.
AHMET MAVİ
İSTANBUL BAFRASPOR KULÜBÜ
BASIN SÖZCÜSÜ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.