HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mayıs 2016 Çarşamba

İSTANBUL BAFRASPOR, SÜPER AMATÖR LİGİNE YENİ YÖNETİM HAZIRLIKLARINA BAŞLADI..


İSTANBUL BAFRASPOR, SÜPER AMATÖR LİGİNE YENİ YÖNETİM HAZIRLIKLARINA BAŞLADI..
İstanbul 1. Amatör Kümeden bu yıl Süper Amatör Kümede mücadele etmeye hak kazanan ve İstanbul'da Samsun İlinin Futbol'da tek temsilcisi olan İstanbul Bafraspor yeni sezon öncesi yönetim kurulu için kolları sıvadı.


Bünyesinde Lisanslı 420 Futbolcusu ile Samsun ilinin İstanbul'daki tek temsilcisi olan İstanbul Bafraspor Kulübü Başkan'ı Fatih Demir "Süper Amatör kümede Süper işler yapmak gerekir Geçtiğimiz günlerde Bafralı iş adamlarımızdan Yaşar(Saim) Kurnaz'ı ziyaret ettikten sonra bu günkü durağımız yine Bafralı iş adamımız Tesettür Giyim'in parlayan yıldızı Sempati Pardesü'nün sahibi Naci Parlak oldu kendisiyle çok önemli konularda hemfikir olduk bizlere vermiş olduğu desteğe devam edeceklerini söyledi,Kulübümüze yeni iş Ada'mı arkadaşları kazandırıyoruz İstanbul Bafrasporun geleceğini güven altına almak istiyoruz "DediHaber / Foto : AHMET MAVİ/İSTANBUL


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.