HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

İNCİRKÖYSPOR YAPTI YİNE YAPACAĞINI


İNCİRKÖYSPOR YAPTI YİNE YAPACAĞINI
İSTANBUL 2.AMATÖR LİGDEKİ BEYKOZ TEMSİLCİLERİNDEN İNCİRKÖYSPOR HAFTAYI SİTESPOR BERABERLİĞİ İLE KAPATARAK TEK PUANIN SAHİBİ OLDU.

Müthiş bir çekişmeye sahne olan mücadelede en kritik anlardan birisi İncirköyspor'un tecrübeli Kalecisi Salih Mumcu'nun Sitespor'un kazandığı bir penaltı atışını kurtarması idi. 65. Dakikadaki Penaltı atışını çıkaran Salih Mumcu'nun kazandığı tek puandaki payı büyüktü. 1-0 mağlup durumda iken 85.Dakikada topla buluşan Ramazan yaklaşık 40 metreden kullandığı Frikik atışı sonunda takımını beraberliğe taşıdı. Bu golün ardından grubun iddialı takımlarından Sitespor tam anlamı ile şok yaşarken tribündeki bazı taraftarları sahaya girdi. Bu anlarda yaklaşık 10 dakika süre ile maç durdu, gelen takviye Polisler ile maç devam edebildi. Maçın ardından da Sitespor kanadından İncirköysporlulara yönelik hakaret ve küfürler devam etti.

Müsabakanın ardından açıklamada bulunan İncirköyspor Takımı Teknik Sorumlusu İrfan Avşar zor ve çekişmeli bir maç olduğunu söylerken, " Rakibimizin şampiyonluk hesapları yapması her iki takım açısından da hareketli bir maç yaşanmasına sahne oldu. Tabii ki biz rakiplerimizin sıralamadaki yerine bakarak bir futbol anlayışına sahip takım değiliz, kiminle oynarsak aynı ciddiyetle oynuyoruz. Bugün özellikle Kalecimiz Salih Mumcu yaptığı kurtarışlar ile galibiyette imzasını atan isimlerin başında idi. Her futbolcuya örnek olacak bir konsantre ile maçlara çıkan Salih takıma da büyük moral-motivasyon katmakta. Bugün 5 net pozisyonun yanında bir de penaltı atışını kurtardı. " diye konuştu.

İrfan Avşar yıllardır futbolla yatıp kalkan, mahallesinden birçok profesyonel futbolcu çıkan bir bölgenin takımı olarak bu sezon kulüpleşme ve liglere katılım süreçlerinde yardımları olan Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı ve İASKF Genel Sek.Yrd. Asım Özdemir ile kendilerine güvenerek A Takımı Teslim eden Başkanları Mahir Taştan'a ve hep yanlarında olan mahalle Muhtarı Şefik Yavuzyılmaz'a teşekkürlerini ilettiklerini ve özellikle de " Mahmut Tanış Abimizin Babası Bahri Abimize " hediye etiklerini  sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.