HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

İFA’DA ALBAYRAK DÖNEMİ

İFA’DA ALBAYRAK DÖNEMİ
Süper Amatör Küme ekiplerinden İFA teknik direktörlük koltuğuna Erdal Albayrak’ı getirdi.
Son olarak Kocasinanspor’da görev yapan deneyimli çalıştırıcı attığı imza ile resmen İFA’nın yeni teknik direktörü oldu. Daha önce Kartalspor, Bakırköyspor, İstanbulspor ve Yenibosnaspor’da da görev yapan Albayrak kulüpte düzenlenen imza töreniyle kendisini sezon sonuna kadar İFA sporlu yapan imzayı attı.


AYDENİZ: BÖYLE ADALET OLUR MU?
İFAspor Kulüp Başkanı Aydın Aydeniz bir açıklama yaparak geçtiğimiz sezon 45 puanla ligi beşinci sırada tamamlamalarına rağmen statü gereği küme düşmelerinin adalete sığmadığını söyledi. Aydeniz “Bölgesel Amatör Ligde grubu 5. bitirip statü gereği düşmek camia olarak bizi çok üzmüştür. Aynı grupta olan Çanakkale takımı 20 puanla kümede kalıyor, biz 45 puanla küme düşüyoruz. Böyle adalet olur mu? Bu kadar emeğe yazık. Maddi ve manevi olarak yaşadığımız bu zararı kim ödeyecek. Biz ve bizim gibi takımlara yazık değil mi?” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.