HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mayıs 2016 Salı

Harmantepe Spor'lu Yöneticiler. Adnan Kuzu İle Biraraya Geldi.


Harmantepe Spor'lu Yöneticiler. Adnan Kuzu İle Biraraya Geldi.
Kağıthane Belediyesi ve İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün Yahya Kemal Spor kompleksinde birlikte organizasyonunu gerçekleştirdiği 12. Türk Dünyası Fevzi Şeker Güreş Turnuvası'na izleyici olarak katılan Harmantepe Spor Kulübü yöneticileri Sayın Nahit Atilla(2. Başkan) ve Sayın Mehmet Cem Ayyıldız (Genel Sekreter) etkinlikten çok etkilendiklerini vurguladılar. 

Bu tür etkinliklerin Kağıthane ilçesinde yapılmasından son derece mutlu oldukalrını söylen Harmatepe Spor Kulübü yöneticileri organizasyonda İl Gençlik Spor Genel Müdürlüğü tarafından görevli Adnan  Kuzu ile bir araya gelerek kulüpte açılacak ve açılması düşünülen spor branşları üzerine sohbette bulundular.
Adnan Kuzu "Bu organizasyon benim çocuğum gibi, 12 yıl önce bir fikirle yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada, ulaştığımız başarı gözler önünde inşallah uzun yıllar devam edecek. Bu organizasyon aynı zamanda efsane güreşçilerimizden Fevzi Şeker'in adını güreş camiası dışından insanlarımızında akılarına kazıyor ve güreş geleneğimizin ölümsüzleşmesine fayda sağlıyor. Bu açıdan da mutluluk verici." dedi.Harmantepe Spor Kulübü Genel Sekretei Mehmet Cem Ayyıldız "Bu tür orgaznizasyonlar, bizim bir spor kulübü olduğumuzunda farkına varmamızı sağlıyor. Sayın müdürüm ile bu konuda neler yapabileceğimizi konuştuk. Sağolsun bize yardımcı olacak bilgiler verdi. Yakın zamanda mahallemizde bu konuda çalışmalar içine gireceğiz." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.