HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Halkalı Taştepespor Tur'u rahat geçti.

Halkalı Taştepespor Tur'u rahat geçti.
Ligi şampiyon olarak tamamlayan Halkalı Taştepespor Türkiye şampiyonası 1.Eleme maçında Yeni Levent Konaklarspor takımını ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-0 mağlup ederek 2.tura adını yazdırdı.


Türkiye şampiyonasına gitmek için İstanbul Bölgesi 1.Tur eleme maçın'da Halkalı
Taştepespor ile Yeni Levent Konaklarspor takımları Bakırköy Belediye sahasın’da karşı karşıya geldiler.

Müsabakanın ilk yarısı her iki takımda denk futbol sergilerken girdiği gol pozisyonlardan yararlanamayınca ilk yarı golsüz kapandı.

İkinci yarı oyuncu değişiliği ile başlayan Halkalı Taştepespor takım ilk yarıya göre daha baskılı ve rakip kalede etkili olan Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepespor takımı ataklarını sıklaştırdı.


42. Dakikada Bordo Mavili takım Halkalı Taştepespor da Halkalı Harun ceza sahası içinde topa çok sert vurdu ve meşin yuvarlak ağlarla buluştu ve Küçükçekmece temsilcisi bu golle 1-0 öne geçti.

54.Dakikada Halkalı Taştepespor takımında Mehmet takımının ikinci gollünü attı ve farkı ikiye çıkartarak skoru 2-0 yaptı.


61.Dakikada karşılaşmanın skorunu belirleyen gol Halkalı Taştepespor takımında Uğur’un kafa gollü skoru 3-0 yaptı.

Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepespor takımı ikinci yarıda güzel futbolu yanısıra Harun,Mehmet ve Uğur’un attığı gollerle güçlü rakibini 3-0 mağlup ederek 2.Turda İstanbul Güngörenspor ile karşılaşacak takım oldu.

HABER:Yılmaz AKTEPE
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.