HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Halkalı Taştepe Şampiyonluk Kupasını Aldı.

Halkalı Taştepe Şampiyonluk Kupasını Aldı.
İstanbul U13 ligi 18.Grubu şampiyon olarak tamamlayan Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepe Spor şampiyonluk kupasını TFF İl Temsilciliği adına İsmail Öngün'ün elinden aldı.


18. grupta Esenler Öz Yavuz Selim ve Halkalı Taştepe kulüpleri arasında ligin son haftasına kadar devam eden şampiyonluk yarışında son maçta Esenler ÖZ Yavuz Selim'i 2-0 lık skorla yenerek puan puna gelen ancak ikili averajda rakibine üstünlük sağlayan Halkalı Taştepe sezonu şampiyon olarak tamamladı.


Ligi 39 puanla tamamlayan iki takım arasında oynanan müsabaka sonuçları 
Esenler Öz Yavuz Selim : 2 - Halkalı Taştepe : 1
Halakalı Taştepe : 3 - Esenler Öz Yavuz Selim : 0Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.