HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

Halkalı Çamlıkaltı Doludizgin:7-2

Halkalı Çamlıkaltı Doludizgin:7-2
İstanbul 2.Amatör Lig 9.Grupta üst sıralar da yer almak isteyen Halkalı Çamlık Altıspor takımı kendi sahasında misafir ettiği İMÇ Sakaryaspor takımını 72 mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.

Küçükçekmece İFAspor sahasında oynan karşılaşmayı Volkan Gündoğdu, Bilal Üzen ve Ömür Kont'un yönetiği karşılamada Cemre(3),Bilal (2), Galip(2) golleri ile İMÇ Sakaryaspor takımını 7-2 'lik skorla mağlup ederek üç puanı alan Halkalı Çamlık Altıspor takımı oldu.

HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.