HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Hakan Ünsal'dan Kartalspor'lu Futbolculara Destek.


Hakan Ünsal'dan Kartalspor'lu Futbolculara Destek.
Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği (TPFD) Başkanı Hakan Ünsal, Spor Toto 3. Lig'e düştükleri için yönetim tarafından takım otobüsüne alınmayan ve uçak biletleri iptal edilen Kartalsporlu futbolculara destek verdi.

Hakan Ünsal, yaptığı yazılı açıklamada, Kartalspor için emek veren, ter döken futbolculara yapılanlara çok üzüldüklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Kardeşlik ve dayanışma duygularının güçlenmesine vesile olan bu anlamlı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği olarak Kartalspor Futbol Takımı'nda emek veren, ter döken futbolcu kardeşlerimizin dün akşam yaşadıklarını çok büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Kendi içerisinde çok büyük bir ekonomiye sahip olan futbol sektöründe, futbolcuların işlerini en iyi şekilde icra etmeye çalışan birer 'futbol işçisi- emekçisi' olduğunu ve diğer meslek gruplarında olduğu gibi performanstan bağımsız 'temel yasal haklara' sahip olduklarını bir kez daha altını çizerek hatırlatmak isteriz.

Hiçbir mazeret ya da bahaneyi kabul etmemekle birlikte yaşanılanları Türk Futbolu adına çok büyük bir üzüntüyle karşılıyoruz. Dernek olarak, Kartalsporlu futbolcu kardeşlerimizin her tür hukuki ve psikolojik destek ihtiyacında yanlarında olup, kendileriyle iletişim halindeyiz.

Bundan sonraki sürecin de yakın takipçisi olacağımızı ve futbolun tüm paydaşlarıyla görüşerek gerekli tüm adımların atılması için çalışacağımızı tüm kamuoyunun bilmesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

HAKAN ÜNSAL

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı"

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.