HAZIRLIK MAÇLARI

19 Mayıs 2016 Perşembe

GüzelOrdu Yerli Alves ile tekrar anlaştıBölgesel Amatör Lig Ordu temsilcisi GüzelOrdu takımı 3.Lige çıkmak için biribirinden önemli isimleri kadrosuna katmaya devam ederken,bir yandan da iç transferde önemli isimleri tek tek kadroda tutmayı başarıyor.
Bikoko transferi ile transfer piyasasını alt üst eden Ordu temsilcisi bu kez de iç transferin gözde ismi Atillay Malkoç ile nikah tazeledi.Stili ve başarılı performansı ile lakabı yerli Alves'e çıkan Atillay Malkoç şu açıklamalarda bulundu.Barcelona gibi dünyanın en iyi takımının sağ beki ile adlandırılmam çok güzel bir duygu.Bu sezon birçok takımdan teklif almama rağmen GüzelOrdu takımından memnun olmam ve bu sezon hedeflerin çok yüksek olması sebebiyle tekrar anlaştım.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.