HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Gültepe Özgençlikspor U 13’leri son dakika gollü ile yıkıldı.


Gültepe Özgençlikspor U 13’leri son dakika gollü ile yıkıldı.
İstanbul U 13 Minikler ligi 9.Haftasında 19.Grupta haftanın derbi maçı olan Gültepe Özgençlik, Terazider takımları arasındaki maçı 3-2 kazanan Terazidere minikleri zirveye de ortak oldu.


Küçükçekmece Kemal Aktaş Sahasında Kutluhan Taşçılın yönettiği haftanın derbi maçında daha maçın ilk dakikalarından itibaren her iki takım kazanmak için sahaya çıktığını anlamak mümkündü. Her iki takım etkili ataklarla ile rakip kalede etkili gözüküyordu.
İlk yarıyı Gültepe Özgençlikspor Sadettin ve Volkan ile golleri bulurken misafir takımda Serhat takımının tek gollünü attı ve ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı ilk yarıyı 2-1 önde kapattı.İkinci yarı daha derli toplu gözüken misafir takım Terazidereli minik oyunculardan Mert önce skora eşitliği getiren gollü attı skor 2-2 oldu.
Karşılaşma bu sonuçlar biteceği sanılırken Teraziderespor takımında Mert son dakikada takımının galibiyet golünü atarak sahadan 3-2 takımının galip gelmesinde katkısı oldu.Karşılaşmanın hakemi Kutluhan Taşçılın bitiş düdüğü ile Teraziderespor oyuncuları lideri yenmenin sevincini yaşarken son dakika gollü ile mağlup olan Gültepe Özgençliksporlu oyuncular karşılaşma sonunda sahadan ağlayarak üzgün ayrılan takım oldu. Misafir takım Teraziderespor aldığı bu galibiyetle 21 puanla liderliğe ortak oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.