HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Gültepe Özgençlik Spor'un şampiyonluk Aşkı.4-1


Gültepe Özgençlik Spor'un şampiyonluk Aşkı.4-1
İstanbul 2.Amatör Lig 6.Grupta Beylikdüzü Gelişimspor ile şampiyonluk yarışı veren Gültepe Özgençlikspor Molla Aşkıspor’u 4-1 mağlup ederek şampiyonluk yarışının en güçlü adayı haline geldi.Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı’nda oynanan maça Gültepe Özgençlikspor üç puan parolası ile sahaya çıktılar. Cem Doğuhan Gizep, Ertuğrul Yolcu ve Furkan Türkyılmaz hakem üçlüsünün yönettiği maça ve sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı hızlı başlayarak rakip kalede gol ve goller aramaya başladı.


12.Dakikada ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı murattın şutu top ağlarla buluştu ve kırmızı beyazlılar bu golle 1-0 öne geçti.

22.Dakikada Molla Aşkıspor takımı savunma oyuncusu ceza sahası içinde Anlı can’a sert müdahalede bulununca karşılaşmanın orta hakemi Cem Doğuhan Gizep penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Anlı can Yılmaz şık vuruşu topu ağlara yollayarak farkı ikiye çıkardı ve skor 2-0 oldu.


44.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takımı rakip oyuncuya sert müdahalede bulununca Cem Doğuhan Gizep maçın hakemi penaltıyı gösteri ve topun başına geçen Molla Aşkıspor takımında Fuat topu ağlar’a yollayarak farkı bire skoru 2-1 yaparken ilk yarınında skorunu belirleyen gollü attı ve ilk yarı ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımın 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıya da istekli başlayan ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı 58.Dakikada İsmail takımının üçüncü gollünü attı ve farkı ikiye çıkartırken skoru da 3-1 yaptı.


86.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takımında sahanın başarılı isimlerinden olana Anıl Can Yılmaz kendisinin ikinci takımının dördüncü gollünü attı ve skor 4-1 oldu.


Karşılaşma ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımının 41 galibiyetliği ile sona erdi ve kırmızı beyazlı takımın puanını 25'e çıkartırken 22 puanlı Beylikdüzü Gelişimspor’da üç puan gerisinden takipçisi oldu.

Gültepe Özgençlikspor takımı aldığı bu galibiyetle şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmanın mutluluğunu yaşadılar.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.