HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Gültepe Özgençlik deplasmanda farklı .8-2

Gültepe Özgençlik deplasmanda farklı .8-2
İstanbul 2.Amatör lig 6.Grupta Küçükçekmece temsilcisi Gültepe Özgençlikspor deplasmanda Kâğıthane Sadabatspor'u 8-2 farklı skorla mağlup ederek liderliğini sürdürdü.


Nurtepe sahasında oynan karşılaşma öncesi geçtiğimiz günlerde hayatını kayıp eden Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) İstanbul Şubesi Başkanlığını yapan merhum Oğuz Uğurlu ve tüm şehitler anısına saygı duruşu yapıldı.

Karşılaşama boyunca ev sahibine göre üstün futbol sergileyen ve girdiği gol pozisyonları gole çeviren misafir takım Gültepe Özgençlikspor ilk yarı İsmail (2) Murat'tın attığı gollerle 3-1 önde kaptı.

İkinci yarıda üstün futbol sergileyen Küçükçekmece temsilcisi Gültepe Özgençlikspor Eray (2), Murat, Ahmet ve Fırat kırmızıgül’ün attığı gollerle karşılaşmadan 8-2 galip ayrılarak liderliği sürdürdü.

Ligin 12.Haftasında lider Gültepe Özgençlikspor puanının 28 çıkartırken takipçisi Emalk Banksporda 26 puanla sıralamada yerlerini aldılar.

HABER:Yılmaz AKTEPE
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.