HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Gülsuyu Spor Teknik direktörü Erol Gökkaya "ŞAMPİYONLUK Sözümüz var dedik, sözümüzü tuttuk."Gülsuyu Spor Teknik direktörü Erol Gökkaya "ŞAMPİYONLUK Sözümüz var dedik, sözümüzü tuttuk."
Gülsuyu Spor'un iki genç ve başarılı teknik direktörü ve genç futbolcuları, U19 2. liginin bitimine iki hafta kala topladığı 34 puanla şampiyonluğunu ilan etti.

Gülsuyu Spor Teknik direktörü Erol Gökkaya "Sezon başında Gülsuyu yönetimine, Gülsuyu halkına ve Gülsuyu Spor'a gönül verenlere biz bu sene şampiyon olacağız demiştik. Kuralar çekildiğinde zor bir grupta yer aldığımızı biliyorduk. Bizim gibi şampiyonluk parolası ile yola çıkan başka takımlarda vardı. Takımımız içindeki hava bizi diğerlerinden bir adım daha öne çıkardı. Her hafta kendimize verdiğimiz sözü hatırlattık. Her maç hazırlığında sadece galibiyet için değil ayrıca bir örnek teşkil etmek için sahaya çıkıyorduk. Tüm futbolculşarımız ve teknik ekibimiz Gülsuyu Spor'u temsil ettiğinin bilinci ile sahada yer aldı. Her müsabaka öncesi ve sonrasında rakiplerimizle dostça ve centilmence davranışlar içinde bir sezon geçirdik. Bu hafta şampiyonluğumuzu ilan ettik. Ama daha 2 hafta var ligin tamamlanmasına, şimdi hedef namağlup şampiyonluk." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.