HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mayıs 2016 Pazartesi

Genç Kartallar Şampiyon Oldu...

Genç Kartallar Şampiyon Oldu...
İstanbul U19/2 lig 7.Grupta yer alan Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor ligin 11.Haftasında kendi sahasında ağırladığı Altınyıldızspor'u farklı skorla mağlup ederek grup şampiyonu oldu.

Sefaköy Kartal sahasında hafta sonu Sefaköy Kartalspor ile Altınyıldızspor takımları karşı karşıya geldiler. Şerafettin Aranci yönetiminde sahaya mutlak galibiyet için çıkan ev sahibi Sefaköy Kartalspor karşılaşma boyunca üstün futbol oynadı ve girdiği gol pozisyonlarını gole çevirerek sahadan 8-0 farklı skorla galip ayrıldı ve en yakın takipcisi Mecidiyeköyspor'a 6 puan fark atarak 31 puanla şampiyon oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.