HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mayıs 2016 Cuma

Gebze Sultan Orhan, Fikret Özcan İle Yola Devam.

Gebze Sultan Orhan, Fikret Özcan İle Yola Devam.
Gebze'nin Süper amatör Lig takımlarından Sultan Orhan spor yönetimi, geçen sezon takımın başında olan Fikret Özcan ile yeni sezonda da devam kararı aldı.


İki sezon önce ligin bitimine 5 hafta kala göreve getirilen Fikret Özcan ile geçen sezonda birlikte çalışan Gebze Sultan Orhan Spor yönetimi, hedeflerini tutturduklarına inandıkları Fikret Özcan ile yeni sezonda da çalışma kararı aldı. Geçen sezon dar bir bütçeye rağmen ligi 4. sırada tamamlayan Sultan Orhan Spor'da yönetim, bu sezon hedeflerinin tekrar Bölgesel Amatör Ligde yer almak istediklerini ve tüm programı buna göre yaptıklarını açıkladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.