HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2016 Salı

Gazi Osman Paşa Karması yoluna doludizgin devam ediyor.

Gazi Osman Paşa Karması yoluna doludizgin devam ediyor.
İASKF'nun düzenlediğ U14 yaş grubu ilçe karmaları turnuvası B grubunda mücadele eden Gazi Osman PAşa Karması bugün Çilekli tesislerinde karşılaştığı Ataşehir İlçe Karmasını 4-1'lik skorla geçerek yoluna devam etti.
Karşılaşmanın ilk yarısını Muhammed'in golü ile 1-0 önde kapatan GOP karması ikinci yarının hemen başında kalesinde gördüğü beraberlik golüne rağmen, bu yarıda rakibine oranla daha iyi bir oyun sergileyerek sahadan 4-1 galibiyetle ayrılmayı başardı.


GOP Karmasında galibiyeti getiren golleri Muhammet (2), Ahmet ve Faruk kaydetti. Gazi Osman Paşa Karması bu sonuçla puanını 7 yaptı. Ataşehir ise puansız olarak yoluna devam etti.
MAç sonrası açıklama yapan GOP Karması Teknik Sorumlusu Oktay Ocak" İlk yarıda iki takımda başa başa bir oyun sergiledi. Ancak Muhammed'in golü bizi ilk devre arasına bir farkla önde soktu. İkinci yarıya sporcularımız iyi bir başlangıç yaptı. Buna rağmen kalemide bir gol gördük. Ancak maçta iyi oynayan ve galibiyeti isteyen bizim sporcularımızdı. Bu gol sonrasında da zaten skora gitmeyi başardık. Tüm sporcularımı kutluyorum." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.