HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mayıs 2016 Çarşamba

GAZİ MAHALLESİ U19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İÇİN YOLA ÇIKTI.


GAZİ MAHALLESİ U19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İÇİN YOLA ÇIKTI.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları için hazırlıklarını tamamlayan Gazi Mahallesi, bu sabah karşılaşmaların oynanacağı Bolu'ya doğru hareket etti.

5 Mayıs- 8 Mayıs arsında Bolu'da gerçekleşecek olan U19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe elemelerinde İstanbul temsilcisi Gazi Mahallesinin dışında yer alan bir diğer İstanbul takımı da Kartal Bulvar Spor, Şampiyoba Gazi Mahallesinin diğer rakipleri ise Çayırovaspor (Kocaeli), Gebze Beylikbağı (Kocaeli), Kaynaşlı Belediye Spor (Düzce), Karadeniz Ereğli Belediye (Zonguldak)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.